Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disko

V dnešní době si může každý zarputilý fanoušek online hraní vrnět blahem. K dispozici je nespočet her všech žánrů, takže si stačí jen najít to svoje. Oslovit herní komunitu se samozřejmě snaží i vývojáři Goodgame studia, v jejich pojetí si můžeme zahrát hned několik zajímavých titulů postavených na osvědčeném modelu free to play. Takže si každý může ke své hře přistoupit po svém. Někdo si raději zahraje naprosto zdarma, někdo si za nějakou tou malou výhodu zase rád připlatí. Do kategorie, kdy i bez finanční injekce můžete bez potíží držet krok s nejlepšími, se řadí i Goodgame Disco.

V této hře se vžíváte do kůže milovníka dobré hudby, jehož velkým snem je otevřít si vlastní disko klub. A nyní nadešel čas si tento sen splnit. S našetřených peněz si zařizujeme malou diskotéku s chabým vybavením. Žádný extra zázrak, ale na rozjezd to výtečně stačí. Z repráků se rozezní první tóny, barman namíchá nějaké ty nápoje a zábava může začít. S přicházejícími lidmi začínáme vydělávat i nějaké ty peníze. Je tedy naším cílem lidi ve svém podniku udržet co nejdéle. K tomu máme možnost nechat zahrát písničku na přání či pozvat na drink zdarma. Spokojený návštěvník je totiž zárukou vyšších zisků. S rostoucí reputací se totiž zvyšuje i poptávka po návštěvě právě tohoto klubu.

Zvýšit si oblíbenost u lidí lze samozřejmě i nějakým tím menším trikem. K dispozici jich máme hned několik. Nic nerozvíří emoce lépe, jak návštěva nějaké té celebrity. A můžete si být jistí, že právě v tuto chvíli jich ve městě je dostatek, co za jistou úplatu jsou ochotné se promenádovat ve vašem klubu. Další možností je uspořádání tematické akce. I ta přiláká dostatek pozornosti a navíc jsou spojené s mimořádnými úkoly se zajímavými odměnami. Goodgame Disco dává dostatek možností, jak zvýšit povědomí o nově otevřeném disko klubu a tím zvýšit své šance na úspěch v této konkurenční sféře. A pokud to náhodou neklapne dle představ, nevadí, vždyť jde přeci jen o hru.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.