Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Pro setkání s dalšími hráči v Goodgame Fashion slouží Arkády. Toto místo je něco jako hlavní vestibul obchodního domu, kde se jednotliví hráči mohou shrocovat a komunikovat mezi sebou. Samozřejmostí je i vzájemné navštěvování módních salonů, kde můžete načerpat inspiraci pro svůj vlastní postup ve hře.

Spolupráce

V rámci spolupráce lze plnit jednotlivé úkoly, za něž se získávají cenné odměny. Každý má možnost se k již založené spolupráci přidat či se rozhodnout si založit vlastní. V rámci uzavřených přátelství jsou aktivní spolupráce viditelně označeny a není tedy problém se přímo domluvit na plnění té konkrétní. Pro její začátek stačí jen kliknout ve složce spolupráce na tlačítko aktivní.

Kolo štěstí

Každý den si každý hráč může jednou zatočit zdarma kolem štěstí. Na něm je velké množství cenných dárků od bodů zkušeností, přes zboží, dekorace až po zlaté knoflíky.

Jak se dají sehnat zlaté knoflíky

Jak již bylo nadhozeno, lze si je vytočit na kole štěstí. Avšak to je až příliš velká náhoda, takže tu jsou i další možnosti. Zlatý knoflík je součástí odměny za dosažení dalšího levelu, při získání vyznamenání a dokončení spolupráce. Pro hodně aktivní jedince tu existuje i možnost si knoflíky zakoupit za reálné peníze. Knoflíky lze zakoupit pomocí sms zprávy, bankovním převodem, kreditní kartou či vyžít Skrillupaypalu nebo paysafecardu.

Dárky

Od dosažení třetího levelu hra umožňuje své přátele obdarovávat dárky. Každý den je možné pod záložkou Dárky kliknout na Rozeslat dárky a vybrat jeden ze šesti nabízených kusů. Stejně to samozřejmě funguje i obráceně a přátelé mohou obdarovávat nás. Takto přijaté dárky nalezneme v záložce Dárky, kde kliknutím na použít budeme vyzváni zvolit regál, na nějž má být toto zboží vyloženo.

Krádeže

Je to nemilé, ale je to součást jakéhokoliv podnikání. I my se budeme muset vypořádat s krádežemi, Ty jsou takovou motivací si hlídat čas, kdy má být jakýkoliv doplněk nebo oblečení dokončeno. Každou prodlevou se zvyšuje nebezpečí, že tyto výrobky začnou být rozkrádány. Jedinou možností jak se tomu vyhnout je včasné umístění do regálu, kde už ke krádežím nedochází či pokud máme nadbytek zlatých knoflíků, tak si můžeme najmout hlídače. V kolonce Booster si na pět dnů za pět knoflíků lze hlídače pronajmout.

Booster

Co k tomu dodat. Potřebujeme-li zvýšit produkci, není nic snadnějšího, než švadleně, zlatníkovi nebo obuvníkovi pořídit kávu, energetický náboj či proteinový koktejl. Ty zvýší jejich produkci o 20%. Ovšem za cenu útraty jednoho knoflíku na nápoj.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.