Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Fashion

get flash player

Zaujala-li vás možnost si zahrát tuto hru a stát se majitelem vlastního módního salónu, není nic snadnějšího. K hraní hry je akorát potřeba mít stažený aktuální Adobe flash player.Poté již stačí jen v dolním pravém roku kliknout na Pokračovat na Fashion. Zde se pomocí emailové adresy a hesla nalogujete do hry. V případě, že ještě nemáte svůj účet, je potřeba kliknout na Hrát nyní a zdarma si zaregistrovat účet. Po zvolení vzhledu své postavičky stačí vyplnit její pojmenování, zadat emailovou adresu, heslo a odškrtnout souhlas s obchodními podmínkami. A pak již jen rozšiřovat své módní impérium v Goodgame Fashion.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.