Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Goodgame studio se na svou cestu k úspěchu v online herní branži vydalo v červnu 2009. Jejich Hamburská pobočka měla jen několik zaměstnanců a velké sny o budoucím úspěchu. Od tohoto okamžiku již nějaký ten rok uplynul a s malého vývojového týmu se stala firma zaměstnávající přes 400 lidí. A jejich plány jsou stále tak ambiciózní jako na začátku. V rámci zlepšování služeb a práci na dalších projektech hodlají toto číslo do konce roku 2013 ještě zdvojnásobit. V současné době je v portfoliu Goodgame studia deset her, jenž je možné hrát ve 24 jazykových mutacích, češtinu nevyjímaje. Bezesporu vlajkovou lodí studia je hra Goodgame empire, jíž se za rok 2012 podařilo uzmout hned tři významná ocenění. Může se tak pyšnit označením nejlepší prohlížečová strategická hra, MMO hra a nejlépe zpracovaný portál.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.