Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Neskutečně uspěchaná doba se značně podepsala na změně životního stylu. Samozřejmě do jisté míry na tom nese i svůj podíl rozvoj moderních technologií, avšak co si budeme povídat, pracovní nároky v zaměstnání neustále rostou a tím i naše únava. Posléze již nemáme náladu se kamkoliv vydávat a hledáme pohodlné způsoby zábavy. Někdo sedne doma k televizi, jiný zase pustí svůj počítač a zahraje si nějakou tu hru. Při dnešním kvalitním internetovém připojení není potíž vyrazit do jakéhokoliv online světa. Zkrátka a jednoduše fantazii se meze nekladou a pokut se někdo chce alespoň virtuálně stát padouchem, má příležitost. Na život za hranou zákona se zblízka podívali u Goodgame studia. Svým hráčům nabídli možnost být Gangsterem.

A koho by to nelákalo na chvíli se oprostit od všech svazujících pravidel. V tuto chvíli se stáváme drsným pouličním rváčem, co se s nikým není zvyklí mazat. Pověst o našich dovednostech zaujala i šéfa místní rodiny, který si na nás vzpomněl ve chvíli, kdy potřebuje nějakou novou krev pro vyřizování pochůzek. Přicházíme tak k němu do baru, kde dostáváme první snadný úkol. A jelikož jsme se osvědčili, není důvod nám nesvěřit něco náročnějšího a náročnějšího. Postupně tak rosteme v žebříčku rodiny a stává se z nás obávaný protivník. Náš hněv již ochutnala nejedna konkurenční rodina, jichž je ve městě požehnaně. A když už kmotr získal takovouto posilu, neváhá se pokusit si uzmout nějaké to území navíc.

Jsme tak vysíláni do náročných soubojů, v nichž se pozvolna prokousáváme až k hlavě znepřátelené rodiny. S rostoucí obtížností soubojů rapidně rostou i nároky na naši postavu. Tu je potřeba vylepšovat díky penězům získávaným za plnění misí. K dispozici máme tři možnosti, navyšovat zdraví, sílu útoku a štěstí. Jen pokud jejich kombinace převýší protivníka, bude to on, kdo opustí místo duelu v plastovém pytli. Goodgame Gangster nám v tomto ohledu nabízí spoustu možností, jakým směrem se vydat. A to krom možnosti se přidat k rodině a společně s dalšími hráči vést otevřené bitvy o prestiž. Čím je totiž rodina výše postavená, tím její členové dostávají zajímavější bonusy ke svým výdělkům za plnění misí.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.