Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

V dnešní době moderních technologií nemusíme ani vteřinu přemýšlet, zda se najde něco pro ukojení chuti se zabavit. Můžeme si pustit televizi nebo v případě, že toužíme spíše po trochu aktivnější zábavě tu je nespočet her. A dávno to již nejsou hry zaměřené jen na boj s naskriptovanými protivníky. Velký boom zažily zvláště online hry. Ty nám dovolují změřit síly s dalšími hráči, což dává hraní nepředvídatelný náboj. Nikdy nevíte, jak dobrý bude soupeř, na něhož za příštím rohem narazíte. Další výhodou online hraní je rozmanitost prostředí. Dokonce se nemusíte stát ani kladným hrdinou. V takové Goodgame Mafii se pouštíte do úkolů, za něž by vás doma dozajista nepochválili. A o to obdobně laděné hry dokáží být lákavější.

Naše postava strávila značnou část života na ulici, což jí donutilo řešit věci nestandardními metodami. Takže v tuto chvíli má již za sebou nejednu rozepři se strážci zákona. Ač při svých zločineckých výpravách uplatňujeme spousty invence, život není o nic snadnější, než když jsme ještě měly zábrany. A jejich ztráta nám v tuto chvíli zajistila pozvánku. Kmotr zdejší rodiny hledá schopnou oporu pro rozšíření svých zájmů. Dostáváme tedy několik zkušebních úkolů, jejichž zdárné splnění rozhodne o naší budoucnosti. A jak se ukazuje, pro tuto práci jsme jak stvoření. Vyrážet na nebezpečné akce po zuby ozbrojen tím nejmodernějším zbrojním arzenálem. Tak pro to, jako by jsme se přímo narodili.

Není se tedy čemu divit, když raketově stoupáme po žebříčku až do blízkého kruhu kmotra. Nyní jsme již natolik respektováni, že je nám ctí přijmout náročný úkol, získat pro svého šéfa další čtvrti obsazené konkurenčními rodinami. Pouštíme se tedy do vylepšování postavy, abychom mohli vyzvat na souboje stále výše postavené členy znepřátelené rodiny a nakonec i eliminovat jejího kmotra. Tím přechází správa jeho území pod nás. Jednou čtvrtí to začíná, celým městem končí. Goodgame Mafia nám nabízí pohled na život za hranou zákona. A co si budeme povídat, ono takové občasné ignorování všech zákonů a nařízení není tak úplně od věci.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.