Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Dnešní doba nám umožňuje utéci téměř do jakéhokoliv světa. Tedy alespoň v té virtuální podobě. Nástup vysokorychlostního internetu také radikálně změnil tvář společnosti. Již je mnohem rozšířenější hledat zábavu na internetu, než razit ven. A proč se tato změna tak rychle ujala? Odpovědí je pohodlnost. Nyní již stačí usednout k počítači a otevírají se nám neomezené možnosti. Již není potřeba zajít do hospody, abych si dal partičku karet. V online podobě najdu spoluhráče v kteroukoliv denní i noční dobu a vůbec nic mě neomezuje. Mezi nejrozšířenější karetní hry se dozajista řadí poker. Ten si můžeme zkusit zahrát i v podání Goodgame studia, které k němu samozřejmě přistoupilo svým originálním způsobem.

Komiksově laděná grafika nám umožní usednout ke stolu a nezávazně odehrát partii pokeru. A je jen na nás, zda zůstaneme na jednu či posedíme delší dobu. To je kouzlo této karetní hry, nijak nám neurčuje, kolik času u ní musíme strávit. Zatímco u jiných her je potřeba odehrát jistý čas, abychom vůbec udrželi krok, v případě karet jde čistě o zábavu, jíž se můžeme věnovat dle své nálady. Výhodou je i fakt, že nám Goodgame studio naservírovalo nejrozšířenější variantu pokeru a to Texas Hold'em. Její kouzlo spočívá v rychlosti s jakou jednotlivé partie odsýpají. Každý hráč nejprve obdrží dvojici karet, po nichž následují povinné sázky. Ty následuje odkrytí trojice společných karet. Nyní již mají hráči trochu konkrétnější představu o svých možnostech a mohou rozjet svou strategickou.

Do té se řadí schopnost odhadnout své možnosti na základě karet na stole, svých karet a predikce soupeřových možností. K tomu slouží schopnost vypozorovat zvyklosti protivníka. V online hře sice posledně zmíněná součást hry dvakrát nefunguje, to však nesnižuje výhody tohoto způsobu hraní. Výhodou verze pokeru od Goodgame studia je možnost se přihlásit i do probíhajících turnajů. Ty začínají několikrát během dne, takže pokud stojíte o tuto zkušenost, svůj termín si najdete. A jelikož si každý může Goodgame Poker zahrát zcela zdarma, není žádný důvod to nezkusit. Pravidla Texas Hold'em jsou snadná a během pár partií je pochopí každý. A kdo ví, nikde není psáno, že tato zábava se jednoho dne nemůže změnit v zajímavý přivýdělek.

World of tanks

Akční MMO World of tanks nabízí spoustu zábavy okořeněnou o taktické prvky. Dovednosti svého tanku totiž hráč může postupně vylepšovat a své udělá i důkladný výcvik jeho posádky. To společně s realistickými modely několika desítek tanků přitáhlo nespočet spokojených hráčů.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ ve staré Číně, kde se jednalo o oblíbenou a náročnou logickou hru. Svého širšího rozšíření do ostatních koutů světa se dočkala až po první světové válce, kdy začali vznikat její lehčí a snadněji bodovatelné varianty. Nejednu z nich si dnes můžete zahrát i vy online v jejich flashové podobě.